Haber

AK Parti Gençlik Kollarından kök hücre bağışı

AK Parti Bursa Gençlik Kolları Teşkilatı örnek çalışmalarına devam ediyor. AK Gençler, Türk Kızılayı Bursa Kan Merkezi, Bölgesel Kök Hücre Uyum Merkezi’ni ziyaret ederek bağışta bulundu.

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları üyeleri, Türk Kızılayı Bursa Kan Merkezi, Bölgesel Kök Hücre Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek “Türk Kök Hücresi” bağışında bulundu. Örgüt mensuplarıyla birlikte bağışta bulunan AK Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Temiztürk, lenfoma gibi birçok hastalığın iyileştirilmesinde hayati öneme sahip olan kök hücre bağışının değerine dikkat çekti. ve lösemi.

Temiztürk, bir gün herkesin veya sevdiklerinin kök hücre ve kana ihtiyaç duyabileceğini belirterek, “Sürekli kök hücre ve kan ve bağışçı ihtiyacı ile tüm dünyada ve ülkemizde onlarca hayat kurtarılabilir. Bu bilinç ve sorumlulukla AK Parti Bursa Gençlik Kolları olarak kök hücre ve kan bağışında bulunuyoruz.Vakitlerini ayırıp bağışta bulunan ve hayat kurtaran tüm bağışçılarımıza ve bu hayırlı uğurda emeği geçen Türk Kızılayı yetkili ve çalışanlarına teşekkür ederiz. dedi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu