Teknoloji

Mayıs ayının son haftasında çıkacak PC oyunları: 23-30 Mayıs 2023 #1

 
Mayıs ayında çıkacak en son PC oyunları listesiyle karşınızdayız. Bu liste Mayıs ayının son haftalarına dayanmaktadır. Listede 23-30 Mayıs tarihleri ​​arasında çıkacak PC oyunları yer alıyor.
 
– Amnesia: The Bunker (23 Mayıs: korku, hayatta kalma, nişancı, aksiyon)
 
 
Frictional Games tarafından geliştirilen ve ekip tarafından yayınlanan bir korku, hayatta kalma, nişancı, aksiyon oyunu olan Amnesia: The Bunker, 16 Mayıs’ta geliyor. sığınakların altında. Oyunda kendimizi her zaman sığınaklarda bulabilir ve buradan çıkmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabiliriz. Oyunda Birinci Dünya Savaşı teması işleniyor ve bu tema sayesinde kendimizi bir savaş ve kaygı atmosferinde bulabiliyoruz. Bu atmosferden kaçmak, hayatta kalmak ve çıkış kapısına ulaşmak tamamen bizim işimiz.
Birinci şahıs kamera bakış açısına sahip olan bu oyunda aydınlatmamızı elimize alabiliyoruz, bu aydınlatma sayesinde karanlık ve dar koridorlardan ve sığınaklardan geçerken yolumuza çıkan tehlikelerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Oyunda istersek bir silah alabiliyoruz, bu silahla birlikte gelen tehdit ve tehlikelerin üstesinden gelmeye çalışıyoruz ve ne olursa olsun bu tehlikelere karşı kendimizi korumaya başlıyoruz.
Oyunda tekrar çevreyi keşfetmek çok önemli. Çünkü bu tür oyunlarda çevreyi keşfetmek, yeni eşyalar bulmak ve yeni eşyalarla ilerlemek çok daha önemli. Oyunda çevreyi keşfederek yeni nesneler bulabileceğiz ve bu nesnelerle birlikte kendimizi avantajlı bir konuma getirebileceğiz. Oyunda bulabileceğimiz nesnelerin ortasında silahlar, aydınlatma cihazları, patlayıcılar ve dahası yer alacak.
 
 
Oyunda sahip olduğumuz aydınlatmayı sürekli aktif tutmamız gerekecek. Çünkü karanlığın çöktüğü bir yerde çeşitli tehlikeler ve kaygı unsurları üzerimize gelmeye başlayacaktır. Bu nedenle sahip olduğumuz aydınlatmayı sürekli açık ve çalışır durumda tutmak çok değerli olacaktır. Oyunda karanlık bir atmosfer ve sığınak yapısı bizleri bekliyor olacak. Bu sığınakta ilerleyeceğiz, sağa ve sola dönebileceğiz ve muhtemelen sığınağın içinde bizi kovalayan birini görebileceğiz.
Oyundaki bu karanlık atmosferde çeşitli kaygı unsurları ve tehlikelerle karşılaşacağız. Bu tehlikelerle birlikte hayatta kalmamız gerekecek ve hayatta kalabilmek için çevreyi keşfetmemiz ve reflekslerimize güvenmemiz gerekecek. Çıktığımız bu aksiyon macerada kendimizi sığınağın içinde bulacağız, bu sığınağın etrafında dolaşmaya çalışacağız ve hep sığınak koridorlarında ilerlemeye başlayacağız. Bu oyunda her oyuncu farklı bir kaygı ile karşılaşacak ve bu koridorlardan geçebilmek için sürekli aydınlatmayı açık tutmamız gerekecek.
 
 
Oyundaki asıl amacımız bu sığınaktan yani yüzeye güvenli ve sağlam bir şekilde çıkmaktır. Oyun tamamen bunun üzerine kurulu, oyunda konsey ve bir Fransız askeri rolünü üstleniyoruz. Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda Birinci Dünya Savaşı teması bizleri karşılıyor. Birinci Dünya temasında kendimizi bir Fransız askeri olarak buluyoruz ve içinde bulunduğumuz bu sığınaktan çıkmaya çalışıyoruz. Amnesia: The Bunker’da savaş atmosferi ve terör atmosferi bize oldukça yeterli bir şekilde aktarılmış ve bu tehditler sırasında ve tehlikeler, biraz geri çekilmemiz adettendir.
Amnesia: The Bunker’da tekrar ilerlerken çeşitli araştırmalar yapıp sağdan sola kaynaklar elde edebiliyoruz. Tabii ki, bu kaynaklar bol miktarda mevcut değildir. Bu kıt kaynaklar sayesinde kendimizi zor bir durumdan kurtarmaya çalışıyor ve kaynakları en verimli şekilde kullanmaya başlıyoruz. Oyunda kaynak yönetimi çok önemli ve biz sürekli kaynaklarımızı israf edip israf edersek bunun bize olumsuz getirisi olacaktır. Bu nedenle oyundaki kaynak yönetimini, çevreyi keşfetmeyi ve çevreden bulduğumuz nesneleri lehimize kullanmak çok önemli.
 
 
Geliştirici ekibe göre oyunda yine prosedürel bir yapı bizleri bekliyor olacak. Oyundaki her tekrar bize asla aynı deneyimi sunmayacak. Yani oyun içerisinde rastgele bir durum söz konusudur. Örneğin bir oyuna başladınız ve o yerde bir nesne buldunuz, o nesneyi başka bir yerde bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Dolayısıyla oyundaki monotonluk ve sıradanlık bu mekanik sayesinde ortadan kalkıyor. Bu, çeşitliliği artıran ve tekrar oynanabilirlik oranını artıran unsurlardan biridir.
Oyunda ilerledikçe çeşitli kararlar alabileceğiz ve bu kararların etkilerini oyunda görebileceğiz. Her kararın oyunumuzun gidişatını değiştirebileceği bu yapımda, birinci şahıs kamera bakış açısıyla tehditlerle doğrudan yüzleşebileceğiz. Oyunda yeniden ortaya çıkan tehditler nedeniyle kendimizi her zaman gergin hissedecek ve kendimizi gergin bir ortamda bulacağız. Oyunda yapacağımız her atılım çok değerli olacak. Bu nedenle bir an önce sessiz ve sakin bir şekilde ilerlemeli ve bu sığınaktan çıkış yolunu bulmalıyız.
 
 
Oyunda çevreden çeşitli kaynaklar ve araçlar bulabileceğiz ve bunları kullanarak yolumuzdaki engelleri aşabileceğiz. Örneğin bir el bombası sayesinde önümüzde karanlık bir yapıyı yok edebileceğiz ve bu tehdidi bu bomba ile birlikte yok edebileceğiz. Bir koridordan geçerken bir tehditle karşılaşırsak ve gerçek bize bakarsa, elimizdeki silah veya patlayıcılarla onu bertaraf edip yolumuzu açabileceğiz.
Amnesia: The Bunker’da bizi genel olarak karanlık koridorlar karşılayacak. Yeniden oyunda etkileşim kurabileceğimiz çeşitli nesneler olacak. Bu nesnelerle birlikte çevredeki aydınlatmayı açıp bu aydınlatma sayesinde yolumuzu görebileceğiz. Oyun, tekrar çözmemiz gereken bu tarzda çeşitli küçük bulmacalara sahip olacak. Bunların da üstesinden gelebilmek için çevreyi iyice araştırmak ve doğru gözlem yapmak gerekecektir.
Yarı açık bir dünyanın bize sunulduğu bu yapımda dışarıya çıkmak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Oyunda çevreyi keşfetmeli, çevredeki kaynakları toplamalı ve bu ortamdan bulduğumuz kaynaklarla önümüzde olan tehlikelerin üstesinden gelmemiz gerekecek. Oyun tamamen onların etrafında dönüyor. Oyunda arka planda bize bir hikaye anlatılıyor ve bu hikaye kapsamında asker arkadaşlarımızın başına gelenleri, savaşın nasıl gittiğini ve bu durumlara nasıl geldiğimizi öğrenmeye çalışıyoruz ve anlayabiliyorum. bu durumların ardından tehlikeli bir gidişatın bizi beklediğini söyleyebiliriz.
 
 
Tabii ki oyundaki kaygı yapısından dolayı karşımıza çeşitli yaratıklar ve canavarlar çıkıyor. Bu nedenle bu karanlık ve dar koridorlarda onlarla her zaman karşılaşabiliyoruz ve bunu da elimizdeki silah ve patlayıcılarla yapabiliyoruz. Oyunda, etrafta bulduğumuz kaynakları derleyip toplayabilir ve bunları yeni araçlar yapmak için birleştirebiliriz. Bu nedenle oyunda bir de crafting sistemi bulunuyor.
Ayrıca oyunda bize farklı yansımalar veren ve her saldırınızı izleyen bir yapay zeka var. Bu yapay zeka sayesinde tehditler çok farklı şekillerde karşımıza çıkabiliyor ve her oyuncu bu yaratıkları farklı şekilde görebiliyor. Öte yandan oyunda lineer olmayan bir yapı karşımıza çıkıyor. Yani oyuna başladığımızda istediğimiz yerden istediğimiz bölgeye geçebiliyoruz ve direkt olarak o bölgenin keşfini tamamlayabiliyoruz.
Birinci şahıs nişancı, 23 Mayıs’ta biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun Steam sayfası şu anda açık olup, Steam sayfasından oyunu inceleyebilir ve yakından takip edebilirsiniz. Bu stil kaygısı oyunlarını seviyorsanız, bu prodüksiyona ilk çıktığı gün göz atabilirsiniz.
 
– Miasma Chronicles (23 Mayıs: aksiyon, strateji, taktikler, rol oynama)
 
 
The Bearded Ladies tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan aksiyon, strateji, taktik, rol yapma oyunu Miasma Chronicles, 23 Mayıs’ta geliyor. Mutant Year Zero oyununun geliştiricisinin bizlere sunacağı bu yapımda , üstten görüş kamerası perspektifi bizi bekliyor olacak. Bu yapı ile oyunda post-apokaliptik bir tema işlenecek. Kıyamet sonrası teması dahilinde çevrenin harabeye döndüğünü görebileceğiz ve bu harap olmuş dünyada kendi yolumuzu bulmaya çalışacağız.
Oyunda karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Yukarıda da belirttiğim gibi bu yapımda kıyamet sonrası teması yer alacak ve bu tema kapsamında gerilim ve gizem dolu bir dünyaya savrulacağız. Oyundaki bu karanlık atmosfer ile farklı bölgelere gerçek anlamda ilerleyebilecek, çeşitli ima edilen eşyaları kullanabilecek ve taktiksel savaşlara katılacağız. Oyunda hem rol yapma öğeleri hem de giyilebilir öğeler yer alacak. Bu öğelerle birlikte oyun deneyimi daha da çeşitlenecek.
 
 
Farklı taktikler deneyebileceğimiz ve farklı bölgelere ilerleyebileceğimiz bu yapımda her bölgenin kendine göre avantaj ve dezavantajları olacaktır. Öncelikle yapmamız gereken bölgenin yapısını analiz etmek ve sonra nereden atılım yapabiliriz – düşmanları nereden indirebiliriz, bunun için bir strateji oluşturacağız. Bu nedenle oyun içerisinde kendimizi sürekli bir şeyler denerken bulabileceğiz ve bu bağlamda çevreyi keşfedebileceğiz.
Çevreyi keşfetmek ve çevreyi analiz etmek bu yapımda büyük önem taşıyacaktır. Çünkü bu yapımda çeşitli tehlikeler ve tehditlerle karşılaşacağız. Bunların üstesinden gelmek için hem kendi rol yapma öğelerimize hem de aksiyon sekanslarımıza güveneceğiz. Oyunun bu kısımlarında tüm kontrol bize bırakılacak. Bundan dolayı oyundaki tüm atılımları kendimiz gerçekleştirebileceğiz ve bu anneler kapsamında önümüze çıkan düşmanı yenmek için yola çıkacağız.
 
 
Miasma Chronicles’da birçok karakteri kontrol edeceğiz ve bu karakterlerle harika bir maceraya ve yolculuğa katılacağız. Oyunda bir yandan robotların istila ettiği bir dünyadayız, diğer yandan yanımıza bir robot arkadaşımızı alıp bu robot arkadaşımızla ilerleyip önümüze çıkan engelleri aşmaya çalışacağız. yol. Oyunda yine bu robotla iş birliği yapabileceğiz ve bu robotu kullanarak yolumuzu açabileceğiz.
Rol oynama ögelerinin yer aldığı bu yapıda hem çevreyi keşfedebileceksiniz hem de sıra tabanlı dövüş ögeleri ile birlikte rol yapma ögelerini bizlere aktarmış olacaksınız. Oyunda sıra tabanlı bir dövüş aksiyon sistemi olacak. Bu nedenle oyun içerisinde yapacağımız her atak büyük önem arz edecek. Bu sıra tabanlı taktik savaşlarda düşmanları ortadan kaldırabiliriz ve yaptığımız her atılım gerçekten değerli olacaktır.
Bildiğiniz gibi sıra tabanlı taktiksel savaşlarda her saldırı oldukça değerlidir. Çünkü yaptığınız her saldırı ile kendi grubumuzdaki karakterler ortaya çıkabiliyor veya bu bağlamda düşmanlar tarafından yenilebiliyor. Oyunda oluşturduğumuz bu plan ve strateji dahilinde ilerleyebilirsek daha iyi verim alabilir ve bu çalışmaları daha az kayıp ve hasarla bitirebiliriz.
 
 
Farklı görevlere atanabileceğimiz bu yapımda parçalanmış bir dünya yapısı bizi bekliyor olacak. Bu bağlamda çevreyi keşfedebileceğiz ve bu parçalanmış dünyada ilerleyebileceğiz. Kıyamet sonrası atmosfere sahip bu oyunda gerçekten yok olmuş bir dünyanın görüntüsünü hissedebilecek, deneyimleyebilecek ve etrafımızdan görebileceğiz. Bu vesileyle onu geliştirecek olan ekibin bu konuda şimdiden iyi iş çıkardığını söyleyebiliriz.
Oyunun adından da anlayabileceğiniz üzere harabe halinden farklı bölgelere hatasız geçebileceğimiz bu yapımda Miasma isimli bir güç olacak. Bu güç, bu dünyayı tamamen paramparça edebilecek ve elindeki bu güçle çevreyi yok edebilecektir. Amacımız bu gücü ortadan kaldırmak ve bu büyük tehlikeyi bu dünyadan uzaklaştırmak olacaktır. Bu amaç doğrultusunda bu çaba içerisine gireceğiz, farklı karakterleri takımımıza dahil edebileceğiz ve bu bağlamda çeşitli taktik savaşlara girebileceğiz.
Oyunda yine taktiksel savaşlarda kullanabileceğimiz çeşitli silahlar ve ekipmanlar olacak. Bu ekipmanları hem çevreyi keşfederek hem de çeşitli görevler yaparak elde edebileceğiz. Elde ettiğimiz bu silahlarla düşmanlara karşı kendi stratejimizi oluşturabileceğiz ve elimizdeki silahı ona göre yükseltebileceğiz. Yükselttiğimiz silahlar ile düşmanlara karşı daha güçlü bir şekilde çıkabileceğiz ve istediğimiz silahta ustalaşabileceğiz.
 
 
Miasma Chronicles’da çevreyi keşfederken farklı karakterlerle etkileşime geçebileceğiz, onlardan çeşitli görevler alabilecek ve hikaye kapsamında ilerleyebileceğiz. Oyunda tehlikeli alanlardan çeşitli dini alanlara kadar etkileşim kurabileceğimiz birçok bölüm olacak. Buralarda dilediğimiz gibi gezip, keşfedebileceğiz. Farklı ve ilgi çekici ortamların olduğu bu yapımda muhtemelen ekranlara kilitleyebileceğimiz atmosferler bizlere aktarılacak.
Oyunda yine farklı mevsimlerin olduğunu görebileceğiz ve bu bağlamda karlı mevsimlerden sıcak mevsimlere geçiş yapabileceğiz. Oyunda yukarıda da belirttiğim gibi bulduğumuz silahları upgrade edebileceğiz ve bu silahlarda birlikte ustalaşabileceğiz. Öte yandan oyunda karakterimizin çeşitli becerileri olacak ve bu becerilerle birlikte düşmanlarla yüzleşebileceğiz. Oyunun yanı sıra takımımızda bulunan her karakteri kullanıp onları düşmanlara karşı kışkırtabileceğiz. Bu nedenle grubumuzdaki her karakterin etkisi oldukça yüksek olacaktır.
Oyundaki her karakterin kendine özgü yetenekleri ve becerileri olacak. Bu becerileri yükseltebileceğiz ve hatta yeni becerilerin kilidini açabileceğiz. Oyunda bol bol rol yapma ögesi bulunacak ve bu bağlamda karakterimizi kişiselleştirme, yükseltme ve geliştirme imkanı bulacağız.
 
 
Kıyamet sonrası bir dünyanın bize aktarıldığı bu kurguda, bir yandan hikaye parçalarını ortaya çıkarabilecek, diğer yandan da çevreyi keşfederek çeşitli düşmanları ortadan kaldırabileceğiz. Oyunda kendimize ait bir grubumuz olacak ve bu ekip kapsamında çeşitli çalışmalar yapabileceğiz. Hem taktiksel hem de rol yapma ögelerini barındıran ve bu içerikleri harmanlayan yapımda gerçekten ilginç bir atmosfer bizleri bekliyor olacak.
İki türü bir arada harmanlayan bu yapım 23 Mayıs’ta biz oyun severlerle buluşacak. Oyunun Steam sayfası şu anda açık ve dilerseniz bu sayfa üzerinden istek listenize ekleyebilir, e-posta adresinize bildirim alabilirsiniz. çıktığında posta adresi. Bu bildirim sayesinde oyunun çıktığını öğrenebilirsiniz. Elbette bazen oyunun çıkış gününü kaçırabiliyoruz. Bu nedenle bu tür bildirimler bizim için oldukça değerli olabiliyor. Bu tür oyunları seviyorsanız bu yazıya göz atabilir ve deneyebilirsiniz.
 
– Warhammer 40,000: Boltgun (23 Mayıs: nişancı, aksiyon)
 
 
Auroch Digital tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Boltgun, 23 Mayıs’ta geliyor. istersek elimizdeki silahlarla hareket ederek hareket kabiliyetimizi ortaya koyarak onları ortadan kaldırabileceğiz. Oyunda sürekli düşmanlar ve düşman kümeleri karşımıza çıkacak ve biz bu düşman kümelerini ortadan kaldırmaya başlayacağız.
Oyundaki amacımızın üzerimize gelen düşmanları yenmek olduğu bu yapıda birinci şahıs kamera perspektifi olacak. Bu kamera perspektifi ile oyunu birinci elden deneyimleyebileceğiz ve karşılaştığımız düşmanları yakından görüp hissedebileceğiz. Oyunda farklı silahlar olacak ve bu silahları kullanmak bizim işimiz olacak. Oyunda silahların kullanımı ve düşmanları yenme şekliniz tamamen oyununuza bağlı olarak değişecektir. Oyunda istediğiniz silahı satın alabilecek ve o silahla ilerleme kaydedebileceksiniz.
 
 
Eski moda bir nişancı aksiyon deneyimini aktarmaya çalışan bu oyun, piksel grafiklere sahip olacak. Bu piksel grafiklerle birlikte kendimizi eski zamanlardan kalma bir oyun oynuyormuş gibi hissedeceğiz. Oyun yine yüksek teknoloji ile hazırlanmış bir şekilde karşımıza çıkacak ancak doğal bir retro grafik olduğu için tamamen eski moda bir çalışma yapılmış.
Bu retro grafiklere rağmen yine farklı oyun efektleri ve mekaniklerle karşılaşacağız. Oyunda retro grafikler bulunsa da ortamın kan gölüne döndüğünü görebileceğiz ve düşmanların uzuvlarının koptuğunu hissedebileceğiz. Oyundaki retro tarzına rağmen şık görseller bizleri bekliyor olacak ve bu görsellerden sonra oyundan daha fazla keyif almaya başlayacağız.
Oyunda yine farklı karakterler olacak ve bu karakterler ile birlikte ilerlemeye başlayacağız. Oyundaki maceramızı bitirmeye çalışırken bir yandan da kendimizi aksiyonun içinde bulacağız. Oyunda tehlikeli görevler alınacak, görevleri tamamlamaya çalışacağız ve görevleri tamamlarken kendimizi büyük tehlikelerin ve maceraların içinde bulacağız. Oyunda aksiyona dalarken diğer yandan yeteneklerimizi geliştirmeye ve düşmanlara karşı daha etkili bir şekilde çıkmaya çalışacağız.
 
 
Warhammer 40,000: Boltgun’da eski moda bir görüntü bulunsa da yukarıda da belirttiğim gibi kaliteli bir yapım bizleri bekliyor olacak. Oyundaki sesler kaliteli bir halde karşımıza çıkacak ve bu sesler içerisinde kendimizi gergin bir atmosferde bulacağız ve normal olarak atmosferin dışına çıkmak için kendi marifetlerimizi kullanabilecek ve kendi marifetlerimizle hareket etmeye başlayacağız. silahın gücü.
Oyunda yine seriden aşina olduğumuz bir oyun deneyimi bizi bekliyor olacak ve biz de burada iblisleri yenmek için kendi marifetimizi ve hareket kabiliyetimizi kullanmaya başlayacağız. Oyunda farklı silahlar olacak ve bu silahlarla birlikte bu düşmanları yenmeye çalışacağız ve 90’ların o hissini bu yapımda görebileceğiz. Bize klasik bir shooter aksiyon oyunu deneyimi sunmaya çalışan bu oyunda kendimizi geniş bir arenada bulacağız, bu arenada sürekli sağdan ve soldan gelen düşmanları deneyimleyeceğiz ve her zaman kullanabilecek durumda olacağız. düşmanları ve düşman kümelerini yenmek için kendi reflekslerimiz.
 
 
Oyunda şiddet ve aksiyonun dozu oldukça yüksek seviyede olacak. Çünkü bu tür yapımlar bize saf aksiyon deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu oyunda saf aksiyon deneyimi bize aktarılacak. Bu sayede düşman ve düşman kümeleri her zaman üzerimize gelecek ve biz de elimizdeki silahı kullanarak düşman kümelerini alt edebileceğiz ve hatasız sağa sola kaçmaya çalışacağız. Bu döngü oyunda her zaman olduğu gibi devam edecek. Aslında oyunun amacı da bu: Düşmanları yenmek ve böylece hayatta kalmak.
Bu yapımda yukarıda saydığım özelliklerin dışında kendimizi farklı bölgelere giderken görebileceğiz, farklı bölgelere giderek buranın düşmanlarını alt etmeye çalışacağız ve bu bölgeleri ilk başta keşfetmeye başlayacağız. bir el. Oyundaki farklı bölgelerin kendi yapıları, temaları ve ortamları olacak. Her zaman onları keşfetmeye başlayacağız, öte yandan düşmanlara karşı bu yerlerin avantajlarını ve dezavantajlarını kullanabileceğiz.
Oyunda farklı tipte düşmanlar olacak ve bu tip düşmanların her birinin kendine has yapısı ve özellikleri olacak. Örneğin bir düşman size doğru koşarken, başka bir düşman size uzaktan ateş edebilecek ve siz bu atışlara karşı kendinizi savunmak zorunda kalacaksınız. Bu nedenle oyunda her bir düşmanın nasıl bir yapıya sahip olduğunu öğrenmeli ve buna göre bir refleks içerisine girmelisiniz. Ancak bu sayede düşmanlarınızı daha hızlı yenebilir ve hayatta kalma şansınızı daha da artırabilirsiniz.
 
 
Klasik FPS shooter oyun deneyimini bizlere sunmayı amaçlayan bu yapımda eski görseller ile yeni teknolojilerin harmanlanmasını görebileceğiz ve bu sayede daha üst seviye bir 90’lar deneyimi elde edebileceğiz. Oyunda karakterimizle birlikte ilerleyip farklı bölgelere hatasız adım atıp bu bölgelerin keşfini tamamlayabileceğiz. Öte yandan karakterimiz ile koşabileceğiz, zıplayabileceğiz ve düşmanlara isabetli saldırılar gerçekleştirebileceğiz. Bu sayede oyunda birçok atılım yapabileceğiz ve bu sayede yaratıcılığımızı kullanabileceğiz. Ancak karakterimizle yapabileceklerimiz sınırlıdır.
Oyundaki asıl amacımız içinde bulunduğumuz galaksideki tehlikeyi ortadan kaldırmak olacak. Tehlikeleri ortadan kaldırmak için kendimizi büyük bir maceranın içinde bulacağız. Bu macera ile her zaman ilerlemeye çalışacağız ve bu bölgeleri düşmanlardan ve yaratıklardan temizlemeye başlayacağız. Düşmanları temizledikçe gezegenin gidişatı daha da düzelecek ve kendimizi kahraman ilan etmeye başlayacağız. Dolayısıyla oyunda üzerimize düşen büyük bir sorumluluk var ve bu görevi hakkıyla yerine getirmeye başlıyoruz.
 
 
Retro grafiklere sahip bir nişancı aksiyon oyunu olan Warhammer 40,000: Boltgun, 23 Mayıs’ta biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun Steam sayfası şu an açık durumda ve bir yandan da ön sipariş verilebiliyor. Oyunun tek versiyonu bulunuyor ve bu versiyonun fiyatı 261 Türk Lirası. Oyun şu anda ön siparişe açık olduğu için %10 indirime sahip. Bu nedenle, bu süreçten faydalanabilir ve %10 indirimden yararlanabilirsiniz. %10 indirim dışında oyunun normal fiyatı 290 TL.
Eğer geçmişe gitmek istiyorsanız ve bunun gibi oyunları seviyorsanız bunun yanı sıra retro grafikleri seviyorsanız bu yapımıza göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi oyunun Steam sayfası açık ve ön sipariş verilebiliyor. Dilerseniz oyunu ön sipariş vermeden istek listenize ekleyebilir ve oyun çıktığında bildirim alabilirsiniz.
 
– Gaia’nın Koruyucuları (23 Mayıs: çevrimiçi, aksiyon)
 
 
Handmade Games tarafından geliştirilen ve grup tarafından yayınlanan çevrimiçi aksiyon, hack and slash oyunu Guardians Of Gaia, 23 Mayıs’ta çıkış yapmaya hazırlanıyor. Renkli sanat silme ve grafiklerin yer aldığı bu yapımda kendimizi takım bazlı bir aksiyonun içinde bulacağız. , ve bu ekiple düşmanları ortadan kaldırmaya çalışacağız. Tamamen online odaklı bu yapımda hem düşmanlara hem de rakip oyunculara karşı mücadele etmeye çalışacak. Oyundaki iki unsuru birlikte ele almaya başlayacağız. Oyunda yapacağımız bu aksiyon içerisinde yapabileceğimiz çeşitli görevler olacak ve etraftaki çekirdekleri ortadan kaldırmaya çalışacağız. En çok çekirdeği yok eden grup bu oyunun galibi olacaktır.
Bu noktada bir önceki dönemde çıkış yapmaya hazırlanan bu yapım şu anda Mayıs ayına ertelendi ve şimdi yeni çıkış tarihi ile birlikte karşımıza çıkmayı hedefliyor. Oyunda çevrim içi bir yapı sizi bekliyor bu yüzden tamamen çevrim içi oynayabiliyorsunuz ve oynayabilmek için genellikle sabit bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Online bir deneyim elde edebileceğimiz bu oyunda farklı karakterler yer alıyor ve bu karakterlerin her birinin kendine has becerileri ve yetenekleri bulunuyor. Bu eşsiz yetenekleri ve el becerilerini ortaya çıkarmak ve karakterlerde ustalaşmak tamamen oyunumuza bağlıdır.
dörtte dört dövüş
 
 
Takım tabanlı aksiyon oyununda kendimizi her zaman bir şeyleri keserken bulabilir ve hem düşmanları hem de rakip oyuncuları yenmek için harika bir maceraya atılabiliriz. Guardians Of Gaia’da farklı karakterler bulunuyor ve bu karakterlerin seçimi tamamen bize bağlı. Oyunda ilk olarak 4 kişilik bir kadro ile arenaya atılıyorsunuz ve karşı takım 4 kişilik bir formda karşınıza çıkıyor. Bu nedenle dörde dörde bir dövüş yapılıyor ve bu dövüş sırasında arenalarda düşmanları yenmeye çalışıyoruz. Oyundaki asıl amacımız bu arenadayken etraftaki çekirdekleri yok etmek ve çekirdekleri yok ederken etrafta ortaya çıkan düşmanları biçmek. Oyunun asıl amacı aslında bu.
Ekip çalışmasının sizler için çok değerli olduğu bu yapımda kılıcımızı sallayabileceğiz, yumruklarımızı konuşturabileceğiz ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyunda her karakterin kendine özel yetenekleri ve silahları olacak ve bu karakterleri kullanmak bizim işimiz olacak. Oyunda örneğin bir savaşçı seçebileceksiniz, bu savaşçının elinde kılıç ve kalkan olacak ve biz bu kılıç ve kalkanı düşmanlara karşı savurabileceğiz. Öte yandan oyunda bir sumo karakteri seçebileceğiz ve bu karakterin yumruklarını ve boyunu kullanmaya başlayacağız. Bundan dolayı oyundaki her karakterin kendine has yapısı ve kullanacağımız aksiyon eşyaları olacak. Onlara hakim olmak çok önemli olacak.
 
 
Oyunda elbette grup çalışması değerli olacak çünkü bu tür oyunlarda düşmanları yakalamak, onları şaşırtmak ve daha fazla planı devreye sokmak zaferin anahtarı olacaktır. Bu nedenle takımımla oyun esnasında her zaman iletişim halinde olmalı, hiçbir zaman kopmamalı ve sonra yapacağımız atakları önceden düşünmeliyiz. Oyunda düşman oyuncular da aynı karakterleri seçebiliyor ve bu sayede karakterlerin mücadelesini görebiliyorsunuz.
kırmızı ve mavi takım elbise
Oyunda her takımın kendine has renkleri olacak ve bu renkler içerisinde hangi karakterin hangi takımdan olduğunu görebileceksiniz ve oyunda kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı renk deneyimi yaşayacaksınız. Oyunda kırmızı ve mavi takım olmak üzere iki farklı takım olacak ve aynı karakteri iki farklı takımda alıp karakterlerin birbiriyle çarpışmasını izleyebileceksiniz. Oyundaki en güçlü takım elbette kazanacak ve kendimizi büyük bir arenada bulabileceğiz. Bu arenayı lehimize kullanabilmek ve bundan faydalanabilmek için iyi analiz etmek gerekecektir ve bu tarz oyunlarda çevreyi analiz etmek de çok değerlidir.
çekirdekleri çıkaracağız
 
 
Arena bazlı ve grup bazlı bu yapımda etraftaki çeşitli kristalleri ve çekirdekleri kırıp toplamaya çalışacak ve aslında her iki grubun da asıl amacı bu olacaktır. Oyunda bu çekirdekleri kırarken sağdan soldan çeşitli yaratıklar çıkacak ve bu yaratıkları ortadan kaldırmak bizim işimiz olacak. Oyunda hep aynı şeyi yapıyor olacağız.
Bağımsız bir yapımcının bizlere sunacağı bu oyunda elbette beklentileri düşük tutmak gerekecek. Çünkü hem animasyonlardan hem de izlediğimiz görsellerden edindiğimiz tecrübeye göre oyunun animasyonları oldukça hantal kalıyor. Bu nedenle oyunun boş zamanlarımızda oynayabileceğimiz eğlenceli bir deneyim aktaracağını söyleyebiliriz.
Üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla oynayabileceğimiz bu yapımda, farklı yeteneklere sahip karakterleri seçip, bu karakterlerde ustalaşarak becerilerini geliştirebileceğiz ve yeni becerilerin kilidini açabileceğiz. Oyunda yine farklı silahlar alabileceğiz ve her karakterin kendine ait silahları ve kullanabileceği nesneleri olacak. Elbette oyunda savaşı kazanmak çok değerli olacak çünkü savaşta galip geldiğimizde çeşitli ganimetler elde edebileceğiz ve bu ganimetlerle birlikte hem grubumuzu hem de karakterimizi güçlendirmeye çalışacağız. .
 
 
Oyunda yine özelleştirebileceğimiz kısımlar olacak. Örneğin aldığımız silahların stillerini özelleştirip kendimize göre farklı bir yapıya dönüştürebileceğiz. Bu nedenle oyunda yine özelleştirme mekanikleri olacak ve uğraşırken bile silahımızı değiştirebileceğiz. Oyunda yine farklı objeler olacak ve bu objeler ile çeşitli takaslar yapabileceğiz ve elimizdeki silahı güçlendirebileceğiz. Oyunda elde ettiğimiz silahları savaş sırasında değiştirebileceğiz ve bu değişiklik sırasında düşmanlara karşı daha güçlü silahlar kullanabileceğiz.
Taktiklerin ve planların değerli olduğu Guardians Of Gaia’da takım çalışması çok önemlidir. Oyunda her zaman kendi takımımızla koordineli ilerleyecek ve çeşitli planlar dahilinde rakip oyuncuları yenmeye çalışacağız. Oyundaki karakterlere hakim olmak da oldukça değerli olacaktır. Çünkü her karakterin kullanabileceğimiz kendine has yapısı ve marifetleri olacak. Bu nedenle karakteri bir süre oynayabileceğiz ve onlar hakkında bilgi edinmek için bu karakter üzerinde biraz zaman geçirebileceğiz. Oyunda size en uygun karakteri bulabileceksiniz ve oyunda kullanabileceğiniz karakteri her zaman seçebileceksiniz.
 
 
Farklı arenalara sahip bu üçüncü şahıs aksiyon oyununda 4 kişilik grubumuz ile bu arenalara atlayıp bu arenaların atmosferini ve çevresini keşfedebileceğiz. Oyunda her arenanın kendi teması, yapısı ve atmosferi olacak. Bu sayede bu arenalarda ilerleyebileceğiz ve düşmanları ve rakip oyuncuları yenmek için yola çıkacağız.
Takım tabanlı aksiyon oyunu Guardians Of Gaia, 23 Mayıs’ta biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu tarz yapımları seviyorsanız bu yapımlara göz atabilir ve baht verebilirsiniz. Oyunun Steam sayfası şu anda açık ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede oyunun çıktığı gün e-posta adresinize bildirim alabilir ve bu durumdan haberdar olabilirsiniz.
 
– Bizden Sonra (23 Mayıs: bulmaca, macera, platform oyunu, keşif)
 
 
Piccolo tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayınlanan bir bulmaca, macera, platform, keşif oyunu After Us 23 Mayıs’ta geliyor. Bir kız karakteri kontrol edeceğimiz bu yapımda farklı bölgelere geçebileceğiz, bunları keşfedebileceğiz. bölgeleri keşfedin ve bu bölgelerin atmosferini deneyimleyin. Oyunda her zaman çeşitli bulmacalar görünecek ve bulmacaları çözmek için çeşitli atılımlar yapmak zorunda kalacağız.
Keşif odaklı platform oyununda kız karakterimiz kendisi hakkında çeşitli yeteneklere sahip olacak. Bu sönük ve bitmiş dünyayı, bulmacaları çözmek için bu becerileri kullanabileceğiniz hayata döndürmeye çalışacağız. Oyunda bize sunulan bu dünyayı keşfedeceğiz, bu dünyanın atmosferini ve bize sunulan görselleri görebileceğiz ve bu yapımda daha fazlasını deneyimleyebileceğiz. Oyunda soyut bir oluşum bizi bekliyor olacak yani oyun içerisinde her zaman çeşitli ruhları kurtarmaya çalışacağız ve bu ruhları huzura kavuşturmaya başlayacağız.
Oyunda iki temel bahis tarafımıza sunulacaktır. Bu temel bahsin ortasında fedakarlık ve umut olacaktır. Bu iki temel unsurun ortasında oluşturulan bu yapı bizi duygusal bir yolculuğa çıkaracak. Oyunda farklı hayvanların ruhlarını kurtarmaya çalışacağız ve onları barıştırmak için çeşitli saldırılar yapmaya çalışacağız. Oyunda soyu tükenmiş hayvanların ve barışı bekleyen diğer ruhların ruhlarını kurtarabileceğiz ve bu yapımda daha fazlasını yapabileceğiz.
 
 
Duygusal bir hikayenin anlatıldığı bu yapımda çeşitli platform mücadeleleri ve bulmaca unsurları yer alacak. Yapboz öğeleri önce kolaydan zora gerçek bir ilerleme gösterecektir. Doğal olarak, bu tür oyunlarda bulmacaların çok fazla sorun olmayacağını biliyoruz. Bu nedenle oyunda bizi tatmin edecek çeşitli bulmacalar olacak ve bu bulmacaları aşarak farklı bölgelere hatasız adım atabileceğiz. Oyunda her zaman ilerleyebileceğiz, yeni bölgeler keşfedebileceğiz ve bu yeni bölgelerin bize sunduğu keyfi oyun içerisinde yaşayabileceğiz.
Oyunda çeşit çeşit hayvanlar ruhlarını huzura kavuşturmak için her zaman atılımlar yapmaya çalışacak ve bu büyük macerada yapabileceğimiz çok şey olacak. Oyunda örneğin bir kartalın, bir geyiğin veya bir balinanın ruhunu huzura kavuşturmaya çalışacağız ve bu konuda tavizler vereceğiz. Büyük fedakarlıklar yapabileceğimiz bu yapımda her zaman hayvanların ruhlarını kurtarmaya çalışacağız. Bu bizim ana hedefimiz olacak.
Hem üzgün hem de duygulu hissedebileceğimiz bu yapımda bir kız karakteri kontrol edecek ve bu kız karakter ile çeşitli beceriler kazanabileceğiz. Çeşitli yeteneklere sahip olduğumuz bu oyunda biz de bu yetenekleri kullanarak bu dünyayı güzelleştirmeye ve bu karanlık atmosferi aydınlatmaya çalışacağız. Oyunda daha karanlık bir yapı karşımıza çıkacak. Bu karanlıklarda karakterimizle yolumuzu aydınlatmak için yola çıkacağız ve sahip olduğumuz güçleri bu aydınlanma için kullanacağız. Oyunda farklı bölgelere ilerleyecek, yeni bölgeler keşfedecek ve çeşitli tuzaklardan kaçmaya çalışacağız.
 
 
Oyunun arka planında hüzünlü bir hikaye anlatılacak ve bu hikayeyi kısaca özetlemem gerekirse: Oyunda dünyadaki tüm hayvanların öldüğü ve nesillerinin tükendiği belirtiliyor. Bu neslin tükenmesi sonucunda nesli tükenmiş bu hayvanların ruhlarını toplayıp huzura kavuşturmaya çalışıyoruz. Ruhlar dünyasındaki maceramızda bize düşen görev, ruhları kurtarmak, huzura kavuşturmak ve hayvan neslini tekrar geri getirmeye çalışmaktır.
Oyunda devasa alanlar bizleri bekliyor olacak bu yüzden oyun içerisinde ilgi çekici atmosferler ve ilgi çekici görseller bizlere aktarılmış olacak. Oyunda bu yerlere doğru ilerledikçe kendimizi kocaman bir dünyada küçük bir kızı kontrol ediyormuş gibi görebileceğiz ve bu dünyada kendi yolumuzu bulmaya çalışacağız. Oyunda yine çeşitli tuzaklar karşımıza çıkacak. Bu tuzakları aşmak için sahip olduğumuz becerileri kullanabilecek ve kız karakter ile düz bir koridorda ilerleyebileceğiz. Düz koridorlarda ilerlerken çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışacağız ve bu yapımda daha fazla aksiyon yapabileceğiz.
 
 
Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda farklı bölgelere gerçek adımlar atabilecek, bu bölgeleri keşfedebileceksiniz ve yeni bölgelerin keşfi tamamen bize bağlı olacak. Oyunda ilerledikçe arkamızda çeşitli izler bırakabileceğiz, bu izlerin çevreyi aydınlattığını görebileceğiz ve çeşitli marifetlere sahip olduğumuzu anlayabileceğiz. Oyundaki her ortam bize farklı bir tema ve yapı sunacak. Oyunda karanlık atmosfere sahip bölgelerden, kurak denizlere kadar, yok olan ormanlardaki harap olmuş şehirlere adım atıp, buraları baştan sona keşfedebileceğiz.
 
 
Oyunda özetlersem aslında kıyamet sonrası bir senaryonun bizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. Yıkım içindeki bu dünyaya farklı bir perspektiften bakabileceğiz, elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız ve bu dünyayı kurtarmaya çalışacağız. Duygusal bir yolculuğun bizlere sunulduğu bu yapımda platform ve puzzle unsurlarını deneyimleyebileceğiz ve bu iki cinsiyetin harmanlanmasını görebileceğiz. Bu oyunda farklı bulmacalarla karşılaşacağız, onları çözmeye çalışacağız ve bize sunulan bu atmosferin tadını çıkarmaya çalışacağız.
Oyunda kayıp ruhları bulmaya çalışacağız, bu ruhları huzura kavuşturmaya başlayacağız ve harap olmuş bu dünyayı yeniden yaşanabilir bir yer haline getirmeye çalışacağız. Oyundaki amacımız bu tarafta olacak ve yukarıda da belirttiğim gibi bu ruhları tekrar bir araya toplayıp nesli tükenen hayvanlara barışı sağlayacağız. Oyunda farklı hayvanlar olacak ve bu hayvanları tek tek kurtarmak bizim işimiz olacak. After Us’ta rastgele bir aksiyon veya dövüş sahnesi olmayacak. Bu nedenle oyunda sürekli sağa sola hareket edecek, çeşitli platform zorluklarını aşmaya ve karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışacağız. Bu nedenle oyunda sadece ilerleyebileceğiz ve çeşitli hareketler yapabileceğiz.
 
 
Tek oyunculu bir deneyimin bizlere sunulacağı bu yapımda keyifli bir macera bizleri bekliyor olacak. Oyunun hem görselliği hem de atmosferi oldukça dikkat çekiyor. Bulmaca ve platform türlerini seven oyuncular için keyifli bir deneyimin kapısını aralayacağını söyleyebiliriz. Oyunda karakterimizi uzaktan görebileceğiz ve bu sayede farklı bölgelere adım atıp bu bölgeleri keşfedebileceğiz. Oyunda her bölgenin kendine has yapısı olacak, bu yapıyı keşfetme adeti olacak ki oyunda her zaman ilerleyebilecek ve oyunda lineer bir yapı bizleri bekliyor olacak. Yani oyunda rastgele bir seçim olmayacak ya da sağa sola gideceğimiz bir bölüm olmayacak. Dolayısıyla oyunda düz bir yapı bizleri bekliyor olacak.
Türkçe dil tabanına sahip olan bu yapım 23 Mayıs’ta biz oyun severlerin beğenisine sunulacak. Oyunun Steam sayfası şu anda açık olup dilerseniz Steam sayfasındaki istek listenize ekleyebilir ve yayınlandığı gün bir bildirim alırsınız. Bu tarz platform ve bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve farklı bir duygusal yolculuğa çıkmak istiyorsanız bu yazıya göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz.
 
– Glitch Busters: Stuck On You (23 Mayıs: üçüncü kişi, aksiyon, nişancı)
 
 
Toylogic tarafından geliştirilen ve Skybound Games tarafından yayınlanan üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu Glitch Busters: Stuck On You, 23 Mayıs’ta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Renkli bir atmosfere sahip olan bu yapımda gelecek teması işleniyor. ve karakterler. Oyun, üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla bize yenilikçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyunda kendimizi her zaman farklı şeyler yaparken bulabilir, karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışabilir ve çeşitli platform öğeleri kullanabiliriz.
Glitch Busters: Stuck On You’da çizgi film tadında bir yapı bizleri bekliyor. Oyunda her zaman farklı karakterlerle karşılaşabilir, onlarla etkileşime geçebilir ve karşılaştığımız düşmanları ortadan kaldırmaya çalışabiliriz. Oyunda birçok farklı platform öğesi var ve her zaman eğlencenin dibine vurabiliriz. Oyunda hem tek oyunculu hem de çevrimiçi co-op modları bulunuyor, bu modların ortasından istediğinizi seçip istediğiniz modu deneyimleyebiliyorsunuz.
Oyunda, çevrimiçi işbirliği modunda dört oyuncuya kadar desteklenir. Bu altyapı ile kendi başımıza bir takım oluşturabiliyoruz ve bu kadro ile birlikte türlü zorluklarla dolu bir bölgeye atılıyoruz. Bu bölgede zorlukları ve düşmanları yenip yenerek yeni bölgelerin kilidini açabilir ve ekibimizle birlikte çıktığımız bu renkli macerada kendimizi her zaman farklı şeyler yaparken bulabiliriz.
Yapay zeka ve gelecek temasının yer aldığı bu yapıda çeşitli platform zorluklarıyla karşılaşıyoruz. Bu platform zorluklarını aşmak için kendi karakterlerimizin becerilerini kullanmaya başlıyoruz ve hatta kendimizi bir binanın tepesine çıkarken bile bulabiliyoruz. Oyunda birçok farklı ve eğlenceli dizi bulunuyor. Bu seansların ortasında, her zaman ileri geri gidip eğlencenin dibine vurabiliriz. Oyunda oluşturduğumuz grup ile birlikte karşımıza çıkan çeşitli düşmanları yenebiliyor, onları yenerken çevre unsurlarını kullanabiliyor ve grubumuzla birlikte bu oyunda çok eğlenebiliyoruz.
 
 
Yapay zeka sistemlerinin bir virüse kurban gittiği bir dünyada bulunduğumuz bu yapımda, her zaman bu virüsleri yenmeye ve yapay zekanın fiilen sisteme yeniden girmesini sağlamaya çalışıyoruz. Oyunda aslında bir virüsle savaşıyoruz ama oyunda karşımıza çıkan virüsleri her zaman yenmeye çalışacağız, bu virüsleri yenerken çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye başlayacağız ve arkadaşlarımızla birlikte çeşitli şeyler yapabileceğiz. ekip, adeta bir antivirüs programı gibi. Oyunda karşımıza çıkan virüsleri kovalayıp köşeye sıkıştırıp çeşitli çevresel faktörlerle birlikte tuzağa düşürebileceğiz. Eğlenceli bir yapının bizleri beklediği yapımda renkli karakterler, renkli atmosferler ve renkli bir dünya bizleri bekliyor olacak.
Üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyununda, kendimizi her zaman bir şeye ateş ederken, gerçekten tırmanırken ve çeşitli platform oluşturma zorluklarını aşarken bulacağız. Dağınık bir yapının ve dağınık bir yapının bizlere aktarıldığı oyunda kendi yolumuzu bulmaya çalışacağız ve aynı zamanda sniper unsurlarını da deneyebileceğiz. Oyunda kullanabileceğimiz çeşitli silahlar olacak ve bu silahları bu virüslere ve düşmanlara karşı kullanabileceğiz.
 
 
Oyunda yine kontrol ettiğimiz karakter ile ilerleyebilecek, çeşitli maceralara atılabilecek ve birçok silahın kilidini açabileceğiz. Glitch Busters: Stuck On You’da kullanabileceğimiz çeşitli silah türleri olacak ve oyunun ilerleyen bölümlerinde yeni silah türlerinin kilidini açabileceğiz. Oyunda bir yandan kendi marifetlerimizi kullanırken keskin nişancı öğelerini deneyimleyebileceğiz ve bu arada menzilli silahlarla bu virüsleri ve düşmanları yenebileceğiz. Oyunda yine kullanabileceğimiz çeşitli silahların ortasında renkli mermiler atan silahlar olacak. Bu silahlarla çevreyi bir renk cümbüşü ile kaplayabileceğiz ve bu üretimde daha fazlasını yapabileceğiz.
Oyunda ilerledikçe, bu üretimde aynı anda yeni silahların kilidini açabileceğiz ve yeni yeteneklerin kilidini açabileceğiz. Hem yeni yeteneklerin hem de yeni silah türlerinin kilidini açabileceğimiz bu yapımda, her zaman yeni maceralara atılacak ve bu oyunda yeni silahlar ve yeni beceriler kullanacağız. Oyunda yeniden kendi karakterimizi geliştirebileceğiz ve yeni özellikler ile düşmanların üzerine daha güçlü bir şekilde çıkabileceğiz. Oyunda dört bölümlük bir ekran ile online co-op modunda oynayabilecek, arkadaşlarınızla birlikte ilerleyebilecek ve farklı bölgelere gerçek bir adım atabileceğiz. Oyunda farklı bölgeler olacak ve bu bölgelerin her birinin kendine has teması, yapısı ve zorlukları olacak.
Glitch Busters: Stuck On You’daki bu alanların her biri, bir işvereni yenmek, çeşitli platform görevlerinin kilidini açmak ve ortaya çıkan bulmacaları çözmek gibi farklı işlere sahip olacaksınız. Bu nedenle, her yeni bölgede daha fazla içerik görünecektir. Oyunda atladığımız bu macerada her bölge bize farklı bir tema, zorluk ve eğlence sunacak. Bundan dolayı oyun içerisinde kendimizi hep farklı bir içerik denerken bulacağız ve bu yapımda yeni içerikler ve renkli içerikler bizleri karşılayacaktır.
 
 
Yapay zeka, virüsler ve renkli bir atmosferin bizlere sunulduğu oyunda bir renk cümbüşü bizleri bekliyor olacak. Oyunda her zaman kaosun hakim olduğu bir yerde kendimizi bulabileceğiz, bu karmaşadan sıyrılmak için karakterimiz ile her zaman gerçek saldırılar yapabilecek ve düşmanları ateş ederek ortadan kaldırabileceğiz. renkli toplar atan tabanca.
Hem online hem de tek kişilik oynayabileceğimiz bu oyunda, bir takım oluşturup, bu takımla birlikte çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışıp, bu arada kaosun dibine vurabileceğiz. Oyunda çeşitli düşmanlar üzerimize gelebilir, onlardan kurtulmak için sağa ve sola tırmanabileceğiz ve bu düşmanları yukarıdan yenebileceğiz. Oyunda çıktığımız bu macerada kendimizle ilgili çeşitli yetenekler bulacağız ve bu yapımda düşmanlara karşı hem kendi yeteneklerimizi hem de çevresel unsurları kullanabileceğiz.
Renkli bir atmosferin ve patlamaların yer aldığı oyunda karakterimizi bir mıknatısa dönüştürürken aynı zamanda onları gerçek anlamda çekip bir anda patlatabileceğiz. Farklı durumlardaki düşmanları yok edip kaosa sürükleyebilecekken, çeşitli hamleler yapabileceğiz ve bu yapımda nişancı ve aksiyon öğelerini görebileceğiz. Farklı ve eğlenceli bir atmosferin sunulduğu bu oyunda kendimizi hep kaosun hakim olduğu bir bölgede bulacağız ve bu kaosu düzene sokmak için çeşitli atılımlar yapabileceğiz.
Renkli bir atmosfere sahip olan Glitch Busters: Stuck On You, 23 Mayıs’ta biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Çeşitli platform zorluklarını aşabileceğimiz ve düşmanları alt etmeye çalışacağımız bu yapım bizlere oldukça keyifli bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyun şu anda Steam sayfasında bulunuyor ve dilerseniz oyunu Steam sayfasındaki istek listenize ekleyebilir ve çıktığı gün e-posta adresinize bildirim alabilirsiniz. Bu eğlenceli yapımları seviyorsanız ve arkadaşlarınızla bu eğlencenin içinde yer almak istiyorsanız bu yapımlara göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort